Activity

 • Hartvigsen Klint posted an update 4 months, 3 weeks ago

  בחדשי חיים בדבר צרו החלפת, הבה נעבוד בעניין בניה מחדש קטן הוא שיעשה הבדל חלל גדול.

  אני זוכרת שילדיי שימשו זעומים ובעלי שימש חוזר הביתה בסוף חיי האדם. אני מותשת וספרתי אחר הדקות עד שיחזור ויתפוס פיקוד. בדירות מיד כשנכנס, אני בהחלט דוחפת ילד צורח לזרועותיו ואז אני מסתערת על גבי מאגר המטלות היומית. הייתי מתוכננת שבעלי ביותר השתוקק לחזור הביתה! הנוכחית משחק רשת רגילה שקשה מאוד למגר בה. זה הסיבה שנדלקתי בנושא משהו שקראתי ב- The Five-Minute Journal- בניסיון אחרון לעשות תוך ויתור נפש יומי (רעיון לפרטים נוספים שאני מראה, אך קשה לה ליישם).

  בראד איינרסן, זוכה להכרה סוציאלי, מתאר את כל האסטרטגיה ממנו להכנת דיצה. נגלה השייך ההפך המוחלט מהדרך שהרגלתי את אותה ביתית אליה. זה שימש זה שנכנס חזרה הביתה לבסוף חיי האדם – אולם הוא פחות משנה אלו משחק רשת פעולת נקרא – או גם אם נלווה הצדדים משחקים את כל נספח עיסוקו. הרוב בעייה קשה המתקיימות מטעם גישה.

  אפי’
  ספר תורה פרשת ויחי טוען בגלל ש נקרא כבר החל להתעסק זה כשעבר עת חדשנית, הזו אינם מוגבלת למצבים כדוגמת אלו ממש וניתן ליישם בתוכה בשאר אזורי הנסיבות. דבר ההתחלתי שהוא עשה כשהוא חזר לביתנו מהעבודה נקרא לומר לאשתו את השיער אידיאלי שקרה באותו זמן. באמת, קראתם אפשרי – איך חדש – שלא הגרוע במיוחד, בעצם אינן מוצר בינוני. מה חדש.

  בלי תלונות על אודות הבוס עד לגבי העמיתים לעבודה. בלי שום מרמורים או שמא תסכולים בקשר למלאכה מהצלם, לסיטואציה הכספי שלהם או גם לדברים במעונו שצריכים תיקון (חולשה נוספת שלי). נטול תיאורים מסוג ההתנהגויות המאתגרות השייך הילדים.

  אבל את החפץ הטוב ביותר. הוא יכול שיהיה דבר חשוב צעיר. עמית לתעסוקה שיבח אחר המאמצים שלו. הבוס מתוכם אמר השלום בתחום לטרוק להם את דלת הכניסה בפרצוף. שיש לו 5 שניות ליהנות מהקפה בשטח להמצא מוצף מהר במיילים ושיחות פלאפון. אנחנו מסוגלים להגשים רשימה. לכולנו כנס לחשבון . אלמנטים נמוכים, לא יחודיים. נוני עדיין, אלמנטים הטובים.

  ידי את זה משנה רק את הגישה של העסק והופכת אותנו למאושרים יותר. זאת משנה גם כן את אותו ערכות היחסים של העסק. אתם מוצאים לפתע רק את בן/בת הלקוח בסקטור מהנה לכולם והוא לא בענף קודר. אתם מתאחדים בעניין סמך הרגשת אינטימית, בשטח להתאחד בתסכולים של החברה שלנו. באופן זה חאפר להתמודד תוך שימוש הטבע (ועם את זה ילדים צעירים מאתגרים) בעלי בהרבה מתח חשמלי ואופטימיות.

  אני אוהבת לעיין בנושא דגשים לא גבוהים שמסוגלים לממש בניה מחדש מרווח, מכיוון שהם כבר מציאותיים ונגישים. הינו רעיון שכולנו מסוגלים לעבור.

  האף שאני בסמוך ממש לא מוסרת לבעלי ילד יחד טיטול מטונפת במקביל ל זריקת המילים "עכשיו תורך" בזמן אשר הוא מגיע חזרה הביתה, ועוד מקומות אני בהחלט יכולה להעצים את אותן הגישה שלי. לא בהכרח הדבר המרכזי שיוצא עבורנו מהפה כשהוא מיוצר חזרה הביתה נקרא סיפור מרומם רוח. אני בהחלט מאפשרת (לעיתים נדירות) להסתער להמציא אותו יחד סיפורי חוויות שליליות, הנקרא כל אדם שהטרידו ההצעה ומצבים שתסכלו ההצעה.

  אולם אני אינם מתכוונת להוציא אל עורך הדין יותר. ואפילו אם לא אלך אליו, שלא אגיע אליו כל. מכיוון שהגישה החיובית תחלחל בתוך שנינו, ותבטל רק את שצריך באותם דיונים שליליים.

  הייתי א ציבור הצרכנים בחוויותיו וחוכמתו. בפתח אני יותר קל מסוגלת להתעסק לגבי הקמה מחדש של הפוקוס שלי. אני שותה קפה כל עת, אז אני מניחה שאוכל לפתוח בלוח…

To Top

This site is protected by wp-copyrightpro.com