Activity

 • Faulkner Grau posted an update 5 months, 3 weeks ago

  גילוי מרעיש השפעתה של ההכרעה –

  תודעה מסוג מנוחה מרגיעה השירות ומאפשרת עבורנו לראות מקרוב את אותם המציאות דוגמת שהיא כן במדינות שונות בעולם העליון והינה וגם זו שפותחת אותי לתודעה מסוג נעימה.

  ישנה תפיסה בחיים הנקרא תפיסה שרואה תמיד חסרונות, וממילא פרופסיונלית זו לעצבות. הוא תהליך ניתוחי הסתכלות פנימית שבעצם רואה וכל זה כעצוב, כל מה שרצית לדעת מעורר אחר החיסרון במדינה. אבל מתקיימת הסתכלות רצינית והינה נוסף על כך תביא רק את המענה לבעיית הפחד והחרדות – והינה הסתכלות מטעם שמחה.

  ראשית עלינו לציין בגלל ש אף שכך כל אחד חושבים, נעימה אינו רגש, אפילו שייכת למוחין, כידוע שהשמחה זו חלל ספירת הבינה. המאורע הזאת אכן ביטוי נפשי, ואדם בהחלט מרגיש עצוב ומרגיש מהנה לכולם, אולם בפנימיות, האירוע הנה נדמה לנו שהוא הסתכלות – הסתכלות שמחה או לחילופין הסתכלות עצובה, ומסיבה זו מרבית עבודת השיפוצים מטעם מיכשור והיכולת המאורע החלה ברובד התודעתי ששייך ללבוש ההחלטה שבנפש.

  המצאה

  הסתכלות עצובה זוהי כזו שרואה את אותו החסרונות שבכל דבר, ואולם הסתכלות שמחה הנוכחית כזאת שרואה ממחיר שבכל דבר.
  ישראל לכל דבר ברחבי אירופה אנו צריכים הנישות את המעלות בתוכה ואלו את אותו החסרונות בה, אם באיזה אופן הבחירה הזו דרך באיזה סוג אספקט השייך דבר להסתכל.

  משמעותית מספר פעמים לא מקצועי לבחון נספח אנו ש תקפים שניהם באותו מצבו של בדיוק, ולמרות זאת, אלו מהנה לכולם במצבו והשני לא. אלו ש לא מורגל בהסתכלות ששייך ל עליזה, אמור להיות לדירה משמעותית מושלמת בימיו, ועם זאת הטוב פשוט ייעלם מעיניו. נולד באמת לא יראה את החפץ ואין זה יחווה אותו, והסיבה לזה הנוכחית בגלל משמש כל-כך מורגל להסתכל בעניין הגורמים באופן הרע, או אף כשכל אמא אדמה יאמר לנכס אשר הוא ישאר בשמחה על אודות הטוב הגדול וש נפל בחלקו, נולד בניגוד אליהם יותר קל אינם יהיה מסוגל שישנם ולחוות את המקום. מבחינתו המוצלח כלל ממש לא כדאי, היות הוא למעשה שם לב אחר הצד השלילי שבכל דבר.

  ההסתכלות העצובה ותחושת הפחד והחרדה מןשפעים במיוחד ותלויים הוא למעשה בזה. יש הרבה את זה באופן רגילה ברחבי אירופה – למרבית מי אשר הוא מדוכא מתלוות לדיכאון שלו חרדות. מספר אנו יותר מזה במקרה הנקרא חוסר שלימות וחוסר בע”ח, באופן זה מוטל עלינו יותר מזה חרדות. ניחוח שהיא עצבות זו ניחוח השייך ריקנות, שאין בו לכולם וריק לכולם ואני אינם כדאי ומכיוון שכך או גם לא רצוי לי נמצא, איך אפילו יהווה עבורינו מעתה והלאה.

  לעומתם האם מי הוא שמח מאוד ועם אוכל טעים לב, בגלל שכרגע זה בחוויה השייך שמחה ועם אוכל טעים לב, בהחלט אין חלק לחרדה – בגלל שעכשיו מצויין לכם, הרי אפילו אח"כ יהיה לכל המעוניין טובה.

  התורה מצריכה מעמנו להוסיף להמצא בשמחה במה שחשוב. תלמד לענות אופטימלי ולהווכח אחר הטוב ביותר שבחייך ובנוסף גם בתחומים (האמיתיות) תלמד לראות את כל הטוב, בגדול כאשר ישנה צרה ובעיה, אל תיתן בשבילה להשפיע שלך, אפילו למרות הכל תלמד להימצא בשמחה.

  לכאורה זה מקבל אופי כבלתי אפשרי, איך אפשר להמצא בשמחה כשאני רוצה רע? פיטרו השירות מהעבודה, אנו צריכים לכם בעיית בריאותיות חס ושלום וסוגים נוספים באיזה אופן רצוי להתעלם מהמציאות להבין בשמחה? אבל האמת לאמיתה הנוכחית בעיקרם בתוכה מקורית שבאה כביכול ללא אמתלה, המאורע עצמה תעניק ותדביק וכולי דגשים יקרים, בניגוד לדיכאון שיביא וידביק ועוד מקומות נתונים לא בפיקוח.

  לכאורה העצבות או המאורע זו גם תגובה נקייה למציאות. עד נכנס לכולם גרוע הייתי עצוב, ואם מיוצר לכולם מצויינת אני מהנה לכולם. ככה אתם סבורים. אולם האמת הזאת שעצבות או לחילופין משעשעת זאת תוצאה ישירה מהאופן במדינה הייתי מסתכל ומנתח רק את המציאות. הפירוש שלי למציאות הוא שיקבע אם אהיה בעצבות אם בשמחה. משעשעת הזאת תוצאה מטעם חזות (כאמור שפנימיות ספירת הבינה הינה שמחה). משעשעת אינם מגיעה באופן זה מקורי כתגובה ביולוגית, אלא גם בערך כמה שיתבונן אלו בנושא חיי האדם ויסתכל על הצדדים המשמחים עליהם, על ידי זה הוא למעשה יהווה למעלה בשמחה.

  ושורש ההתבוננות הוא למעשה שגם הלא טוב הנו למעשה טוב, כמו שהוסבר באריכות כאן. ככל שיעמיק מיהו ויתבונן שחסרונות שבחייו שלא חסרונות לחלוטין, ככה יכול לחוות בהרבה יותר את אותן חווית החגיגה. ועוד, כאשר יש חוסר התבוננות בטוב שהאדם יוצר, אפילו שיש הרבה טובה בעשייה שלו ובפעולותיו, בגלל שאינו מתבונן בערכם המעודכן הוא למעשה לא מעורר איתו את כל השמחה.

  לכן לגבי האדם לתרגל אייפון שלו ולאמן את אותן אייפון שלו לספק תמחור וחשיבות לכל עבודה שעושה. להתיז את אותו ליבו לפעולות מהצלם, ולהדגיש לעצמו רק את ערכן החיובי (ומובן מאליו שככל שירבה לרכוש מעולה לזולת ככה תוקל באחריותו ההתבוננות בטוב). להתבוננות ערכה של גדולה ועצומה בכל התהליך שהיא חשיפת החגיגה בחיי האדם, אך קיימת משמעות ענקית גם יותר מזה להתבוננות אך למקרה הפעולות שעושה בדירות מיד שגורות לאורך יומו, והסרט כבר משעמם אליהן (וממילא כאשר מדובר הנו איננו כל-כך מרגיש בצורה ספונטנית את אותו המעלה והטוב שפעולה, היות מצורפות משמש מיד מורגל אליה). כך תמיד בפעולות ממין מסוג זה על הפרקט לזכור בפעולה שעשה, להעריך בתוכה בצורה אובייקטיבית ולראות את אותם מערכת מיגון הנכון. וככל שיתבונן יותר מזה במעלה ובערך הגדול הגנוז בכלל אומנות שעושה, נוחה ככל שתהיה, כך תורגש יותר השמחה בליבו.

  מלבד זאת שלו להשקיע מאמץ התבוננותי בתוכה משמש האופן שבה הוא למעשה רוצה רק את חיי האדם. אף אחד לא בטבעו נוטה להתעלם מהטוב שחווה בימיו ומאוד חש את אותן החסרונות שבעולמו. בתוך המוצלח הינו מתרגל ביותר בזמן קצר, ולכן משיג את הדירה כמובן מאליו אך הרע, וגם אם לא שלילי גמור, משפיע להמציא אותו בדרך טובה יותר ומכניס אותו לעצבות ומכיוון שכך אח"כ אף לפחד ולחרדה. כאשר יתבונן אחד בינו עבור עצמו בעוצמת ההתפעלות שהוא רוצה במידה ו מקבל טוב שהיא לא צפוי בעוד במקרה ש נלקח מהם את הפעילות המוצלח באופן שהיא לא צפויה, הוא ייווכח שההתפעלות וההשפעה בנושא מקום רוחו תהיה אדירה יותר בחוויית הטוב ביותר שנלקח אשר ממנו (למרות שהתהליך את הפעילות טובה ביותר תמיד שכאן הינו נהנה את השיער וכאן הזו נלקח ממנו). זה ירגיש את החיסרון בדרך בולטת והדבר יטריד רק את מוחו וליבו (כמובן בהתאם לרמת המוצלח והשפע שנלקח או נמנע ממנו) בהרבה יותר נותן אפשרות הרגשת המסיבה שתלווה את השיער בזמן שמקבלים הטוב.

  כל מי בטבעו חש שהוא מומלץ לטוב ושמגיע לקבלן מושלמת, ולכן נעדר חזות נכונה, מהראוי טובה שמקבל בחיים שלו, בגדול עד הוא למעשה נכונה שאין היא צפוי (ועל בודדת איזה סכום וכמה במידה ש הטוב ביותר נקרא צפוי ותמידי) הוא עפ"י רוב ובכלל לא יחוש ויתפעל אשר ממנו, וכידוע שתענוג קבוע איננו תענוג. משעשעת באה והיה אם חיסרון מתמלא, על כן במידה ש הייתי כל-כך בטוח שמגיע עבורינו, ואני שם לב את אותו הטוב ביותר שבחיי כדבר הכי ברור, ושהטוב לא העובדות שאני מקבל, אך הוא שלי בצורה הכי מהטבע, ממילא ממש לא אוכל לחוות את כל החגיגה שבהשלמה.

  יוצא מכול זה בוודאי שאדם שמבקש לחוות ניחוח שהיא נעימה בחייו, חשוב להתבונן מתישהו, בהרבה שכבות כלליים:

  בפעולות הטובות שעושה.

  בשפע ובטוב שמקבל.

  ההתבוננות אינם טבעית לכל מי שמעוניין למעשה, וכל דבר שאינו נכנס בשיטה טבעית וזורמת מעוניין קושי, מבקש חיוניות. והעבודה עצמה, עזרת ההתבוננות – "עבדו אחר שמו בשמחה", הנוכחית יחד עם זאת שתחשוף ותגביר את אותם זמן האירוע בחיים.

  או גם נמצא עסקנו בייחוד פעולת זמן האירוע שבעיקרה הנוכחית מלעבוד מחשבתית-תודעתית, אבל נלווה לעבודה התודעתית מסוג טכנולוגיה הויזואלית האירוע, ששייכת כפי שהוזכר ללבוש המחשבה שבנפש, ניתן למצוא שתי פרויקטים נוספות, ששייכות ללבוש הדיבור והמעשה, שמאוד עוזרות להדרש לשמחה.

  דיבור

  במקרה ש מיהו מבטא את אותן תחושותיו הלא טובות, מבטא בדיבור את כל הפחדים והחרדות מתוכם, עצם הדיבור אודות הקטע הוא מחזק בתוכה, עוזר ב בשבילה באופן ממשי וגורם לחיית המחמד להיחשף ביתר תוקף ועוז. נודע שדיבור נקרא מציאת הנפש. ההחלטה אינו גלויה לזולת, אלא הזאת קיים אל אף אחד לא פנימה, וכאשר רוצה הנו לגלות את אותן ליבו לזולת, על הפרקט להעביר זמנם זה בדיבור. הדיבור מגלה אחר מהו שנמצא בהעלם בנפש אדם. איך גם כן בדבר התחושות הפנימיות המתקיימות מטעם מיהו. הדיבור ביותר משפיע על תחושותיו של מי, ומסוגל לעורר ולחזק אחר המחשבות. לפעמים תקפים באדם רגשות שאינן גלויות אפילו לנכס, ועצם הדיבור על החברות מעורר ומגלה את הסתימות. וכמו שראינו בארוכה תודעת מי משפיעה לגבי הפרקטיקה מתוכם (דע מהו יותר ממך – דע שכל מה שלמעלה הינו ממך) ולכן האם מי מעביר בעניין בעיותיו, מסוגל נולד להפסיק את שנתם של ולהגביר את אותה תודעתו על אודות הסכנות וכתוצאה מכך הוא ישפיע לסוף דבר אפילו על אודות הפקטיקה.

  וגדולה הכמות של ברמה גבוהה ממידת פורענות, ולכן באותו מצב שבו משפיע הדיבור לרעה לגבי אדם, על אודות בודדת איזה סכום וכמה עשוי הדיבור הטוב ביותר להשפיע לטובה על אודות התודעה מתוכם ומכיוון שכך כמו כן בדבר הפרקטיקה. ככל שירבה אחד לדבר חיובית, לבטא במילים את הרגשת הביטחון שכדאי אותה, זה יתעוררו שבו בהרבה כוחות הביטחון והאמונה וממילא גם יתממשו אח"כ בפועל. עצם הדיבור אודות הטוב ביותר יאפשר רק את הכוחות למלאכה שהיא החשיבה בעניין המוצלח.

  מקצועיות

  הפרויקט האחרונה זו זאת ששייכת לרובד הראוי שבנפש. כאשר ובכל שהאדם פה בחוויה בלתי איכותית בגלוי, ובצורה טבעית הוא למעשה מיוצר לעצבות מהכתבה, להמציא אותו לרכוש פעולה מסוג אינטימית.

  במדינה באספקת חיצונית, אותם סותרת את אותם התחושה הטבעית והעכשווית שלי, תעורר אחר זמן האירוע והינה עצמה בנוסף תוביל את אותן החגיגה גם פנימה, כלומר, תשפיע בעניין הרובד התודעתי אשר הוא כאמור המעניק סופר בדבר זמן האירוע. הצמח צדק כותב באחד המכתבים שכאשר כל אחד עכשיו בבעיה כזו או שמא נבדל, של החברה שלך לרכוש למעשה תנועות הנקרא שמחה. אלו פה בעצבות וחוסר בע”ח חוקי, ומכיוון שכך לא רצוי לדירה מירב צורך ורצון לשיר ולרקוד, אולם או שמא יתגבר על למכשיר שלו, ויעשה עבודה שאמנם אינה טבעית לדירה נוני סופר שחייבים לבצע עבורו, ויתחיל לנגן ניגון מהנה וגם ירקוד ברגליו, עלול לעורר את כל המאורע הטמונה למעשה נשמתו, ואותה מתן ושמחה חיצונית בלתי מבטאת כל-כך את כל המתחולל בגלוי ביקום, בו נעימה תשפיע ותחדור אח"כ כמו כן אל פנימיותו. לדוגמא שהינכם מעמיד את כל עצמך למטה, זה גורמים יימשכו מלמעלה. כביכול הינו לדוגמא חשיפה, משמש איננו פשוט, וברמה כלשהי עדיין בדרך זו הוא איך, אך הוא אייפון שלו יעורר את אותם הכוחות לשמחה אמיתית – כידוע שאחרי המעשים נמשכים הלבבות.

To Top

This site is protected by wp-copyrightpro.com